Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. pomiarów środowiskowych

Pracodawca: EMIPRO Sp. z o.o Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 19 kwietnia 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY:

- z wykształceniem wyższym, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, chemia, biotechnologia przemysłowa, technologia chemiczna lub kierunki pokrewne,
- dokładnej i skrupulatnej,
- wykazującej się samodzielnością i zaangażowaniem w powierzone obowiązki,
- chętnej do poszerzania swojej dotychczasowej wiedzy,
- z umiejętnością analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się nowych rzeczy,
- koleżeńskiej, komunikatywnej, potrafiącej pracować w zespole.

DO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

- sporządzanie raportów z badań emisji zanieczyszczeń środowiska (opracowanie i obliczanie wyników pomiarowych w arkuszu kalkulacyjnym)
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z wdrożonym systemem jakości,
- przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, norm oraz procedur,
- sporządzanie zamówień analiz próbek dla podwykonawców,
- obsługa maili, telefonów, urządzeń biurowych,
- merytoryczne wsparcie pracy działu,

W razie konieczności:
- możliwe wyjazdy terenowe w celu pomiarów emisji zanieczyszczeń środowiska
- nadzór nad sprzętem kontrolo-pomiarowym

Wymagania

- umiejętności w skutecznym korzystaniu z wybranych pakietów: MS office l Open Office , Libre office ( zwłaszcza bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego),
- czynnego prawa jazdy kat.B,
- znajomości obsługi urządzeń biurowych,
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- podstawowej znajomości przepisów prawa związanego z ochroną środowiska ,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- możliwość rozwoju w branży,
- Kartę MultiSport – współfinansowaną przez pracodawcę,
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia MetLife,
- udział w szkoleniach i w konferencjach tematycznych,
- możliwość poznania specyfiki pracy w laboratorium akredytowanym, oraz pracy pozostałych działów firmy tkj. działu opracowań środowiskowych ( wykonujący m.in. raporty oddziaływania na środowisko, KIP, Wnioski o pozwolenia zintegrowane itp..) działu projektów i realizacji inwestycji ( zajmujący się m.in. projektowaniem, dostawą, montażem i uruchomieniem instalacji proekologicznych, głównie instalacji do oczyszczania powietrza z różnych procesów technologicznych)
- zdobycie cennego doświadczenia.

Inne informacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

EMIPRO Sp. z o.o

EmiPro Spółka z o.o. została założona w 1998 r. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce specjalizowała się w poborze prób do oznaczania stężeń i emisji dioksyn i furanów. Ponad 20-letnia obecność na rynku sprawia, że posiadamy szerokie doświadczenie i kompetencje w realizacji naszych usług. Posiadamy certyfikat akredytacji wydany przez Polskie Centrum Akredytacji nr AB 753. Dążymy do ciągłego doskonalenia kadry i poszerzania proponowanego przez nas zakresu działalności.

W strukturze EMIPRO funkcjonują:

- Laboratorium Badań Środowiskowych posiadające akredytację PCA nr AB 753,

- Dział projektowania i realizacji inwestycji,

- Dział opracowań i ekspertyz środowiskowych.

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą witryną oraz jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy!