Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Ekspert ds. sprzedaży do kluczowych klientów B2B - Elektromobilność

Pracodawca: Energomix S.A. Numer referencyjny: EL2021 Data publikacji: 20 grudnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

· Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
· Sprzedaż rozwiązań energetycznych z obszaru elektromobilności i OZE,
· Przeprowadzanie audytów i wizji lokalnych u klientów,
· Sporządzanie i negocjowanie ofert dla klientów,
· Współpraca z działem technicznym,
· Pozyskiwanie partnerów handlowych (ekspansja sieci sprzedaży),
· Rekrutacja i szkolenie nowych przedstawicieli handlowych.

Wymagania

· Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży do wymagających klientów B2B (atutem będzie znajomość branży energetycznej),
· Umiejętności pracy w terenie, pod presją czasu oraz realizacji nałożonych celów,
· Praktyczne zdolności do wyszukiwania klientów i prowadzenia rozmów sprzedażowych (wielokanałowo – online + offline),
· Zainteresowanie branżami elektromobilności i OZE (głód wiedzy i praktyki w tym obszarze),
· Znajomość narzędzi komputerowych potrzebnych do pracy w sprzedaży (CRM, portale społecznościowe, mailing, MS Office, itp.),
· Bardzo dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły,
· Komunikatywność, kreatywność i pasja.

Oferujemy

· Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe i prowizyjne) adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
· Rozwój w nowoczesnym i rozwijającym się rynku elektromobilności,
· Pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, w której dbamy o wzajemne zaufanie, szacunek i wsparcie,
· Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer, …),
· System szkoleń produktowych i technicznych,
· Wsparcie marketingowe w realizacji celów sprzedaży,
· Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów,
· Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę (lub innej wybranej formie).

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Energomix S.A.

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.