Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Kosztorysant - Specjalista ds. wycen

Pracodawca: Energomix Sp. zo. o. Numer referencyjny: KSW2023 Data publikacji: 01 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Transport: Mobilność

Opis stanowiska

Zakres zadań:

analiza zapytań i opracowywanie ofert Stacji Ładowania Pojazdów,
analiza dokumentacji projektowej itp.,
opracowanie przedmiarów oraz wycena robót,
współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami na etapie składania oferty w zakresie technicznym i handlowym,
udział w negocjacjach, opiniowanie wycen, harmonogramów oraz zapisów kontraktowych oferowanych zakresów,
analiza i raportowanie w zakresie wykonywanych czynności i przebiegu postępowań ofertowych,
wyjazdy terenowe w celu przeprowadzenia wizji lokalnej

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów,
dobra znajomość Excela,
prawo jazdy kat. B,
zaangażowania, sumienności i merytorycznego podejścia do zadań,
umiejętność pracy w stresie pod presją czasu,
mile widziana osoba ze statusem studenta.

Oferujemy

Oferujemy:

umowę zlecenie (ew. umowa o pracę),
współpracę przy nowoczesnym i bardzo ciekawym projekcie,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
przyjazną atmosferę pracy,
kartę Multisport.

Energomix Sp. zo. o.

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.

Naszym celem jest rozwój na rynku stacji ładowania pojazdów. Działamy z misją wybudowania i uruchomienia 1000 naszych ładowarek do końca 2025 roku.