Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Kosztorysant - Specjalista ds. wycen

Pracodawca: Energomix Sp. zo. o. Numer referencyjny: KSW2023 Data publikacji: 01 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Transport: Mobilność

Opis stanowiska

Zakres zadań:

analiza zapytań i opracowywanie ofert Stacji Ładowania Pojazdów,
analiza dokumentacji projektowej itp.,
opracowanie przedmiarów oraz wycena robót,
współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami na etapie składania oferty w zakresie technicznym i handlowym,
udział w negocjacjach, opiniowanie wycen, harmonogramów oraz zapisów kontraktowych oferowanych zakresów,
analiza i raportowanie w zakresie wykonywanych czynności i przebiegu postępowań ofertowych,
wyjazdy terenowe w celu przeprowadzenia wizji lokalnej

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów,
dobra znajomość Excela,
prawo jazdy kat. B,
zaangażowania, sumienności i merytorycznego podejścia do zadań,
umiejętność pracy w stresie pod presją czasu,
mile widziana osoba ze statusem studenta.

Oferujemy

Oferujemy:

umowę zlecenie (ew. umowa o pracę),
współpracę przy nowoczesnym i bardzo ciekawym projekcie,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
przyjazną atmosferę pracy,
kartę Multisport.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Energomix Sp. zo. o.

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.

Naszym celem jest rozwój na rynku stacji ładowania pojazdów. Działamy z misją wybudowania i uruchomienia 1000 naszych ładowarek do końca 2025 roku.