Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Monter instalacji fotowoltaicznych

Pracodawca: Energomix Sp. zo. o. Numer referencyjny: MIF2022 Data publikacji: 19 stycznia 2022 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Montaż kompletnych instalacji fotowoltaicznych (dachowych, gruntowych, farm) – w niektórych przypadkach z magazynem energii,
Dla zainteresowanych dodatkowe usługi - montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych, pomp ciepła, klimatyzatoró­­­w,
Prace elektryczne lub dekarskie,
Serwisy i przeglądy instalacji.

Wymagania

Doświadczenia w zakresie prac dekarskich lub elektrycznych,
Mile widziane doświadczenie montażu PV,
Możliwości i umiejętności pracy na wysokości,
Mile widziane uprawnienia SEP (konieczne dla elektryków), F-GAZ, UDT,
Posiadania prawa jazdy kategorii B,
Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dbałość o szczegóły.

Oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe oraz premie za montaż od kWp (stały dopływ zleceń),
Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia,
System szkoleń pozwalający na podniesienie kwalifikacji,
Pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, w której dbamy o wzajemne zaufanie, szacunek i wsparcie­­­­­,
Niezbędne narzędzia do pracy (ubranie robocze, sprzęt)

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Energomix Sp. zo. o.

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.