Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Projektant ds. OZE

Pracodawca: Energomix Sp. zo. o. Numer referencyjny: OZE1/2021 Data publikacji: 06 lipca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • Terminowe wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych, nanoszenie poprawek, szybkie reagowanie na zmiany,
  • Analiza możliwości montażu instalacji fotowoltaicznych na podstawie dostępnych informacji i materiałów,
  • Odpowiedni dobór komponentów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń technicznych,
  • Dbałość o wysoką jakość projektów oraz ich zgodność z przepisami,
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji w organizacji oraz współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • student 4-5 roku studiów (np. energetyka, OZE),
  • dobra znajomość branży fotowoltaicznej,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od preferencji),
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie z rynku energetycznego,
  • samodzielność w realizacji zadań i możliwość wprowadzania ciekawych pomysłów,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy w kilkunastoosobowym zespole - głównie młodzi ludzie

Energomix Sp. zo. o.

Centrum Fotowoltaiki (www.cefo.pl) jest częścią Spółki Energomix (www.energomix.com) i zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych – dla domu i biznesu oraz farm PV. Oferujemy usługi w zakresie projektowania, montażu, serwisu i finansowania.