Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Recyklingu

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: Data publikacji: 13 sierpnia 2018 Lokalizacja: Zgierz - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów indywidualnych i przemysłowych z różnych branż w zakresie odbioru i unieszkodliwiania odpadów przemysłowych w tym surowców wtórnych
  • Bieżąca analiza rynku lokalnego
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Kompleksowa realizacja procesu gospodarki odpadami (zakup i sprzedaż surowców)
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Współpraca ze spółkami i oddziałami należącymi do Grupy Kapitałowej

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane w obszarze ochrony środowiska)
  • Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy (preferowane w obsłudze klientów przemysłowych)
  • Doświadczenie w branży recyklingu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości lokalnego rynku
  • Znajomości zagadnień prawnych związanych z gospodarką odpadami
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Sumienności i dobrej organizacji pracy
  • Zaangażowania i inicjatywy
  • Praktycznej znajomości programów Microsoft Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawa jazdy kat B

Oferujemy

CO OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę, ale jesteśmy otwarci też na inne elastyczne formy zatrudnienia
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i zaangażowania, system prowizyjny (płaca zasadnicza+ prowizja)
  • Dostęp do pakietu socjalnego
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Eneris Surowce S.A.

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.