Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Inżynier Elektryk

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 201063 Data publikacji: 16 kwietnia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka
Energia: Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie realizacją obsługi technicznej urządzeń i instalacji elektroenergetycznych na obiektach
  • Bieżąca konserwacja, przeglądy, naprawy zgodnie z warunkami określonymi przez klientów w umowie serwisowej
  • Przygotowywanie ofert serwisowych i montażowych dla klientów firmy oraz kierowanie i nadzór nad ich realizacją
  • Nadzór nad wykonaniem instalacji elektrycznych
  • Planowanie i koordynowanie prac elektrycznych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie testów i odbiorów instalacji elektrycznych
  • Współpraca z innymi działami firmy, serwisantami oraz klientami

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - inżynier w specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  • Znajomość urządzeń i narzędzi elektrycznych
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek elektrycznych
  • Znajomość systemów automatyki
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze i serwisie systemu zasilania gwarantowanego w tym zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych

Oferujemy

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia
  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżką rozwoju pracownika
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny, karta Multisport)
  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach specjalistycznych
  • Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne)
  • Spotkania integracyjne, konkursy, współzawodnictwo sportowe
  • Program rekomendacji pracowników
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów
  • Inicjatywy dobroczynne

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.