Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Inżynier Serwisu HVAC

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 199976 Data publikacji: 11 kwietnia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Energia: Audyty energetyczne
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie realizacją obsługi technicznej urządzeń i instalacji HVAC na obiektach (konserwacja bieżąca, przeglądy, naprawy) zgodnie z warunkami określonymi przez klientów w umowie serwisowej
  • Przygotowywanie ofert serwisowych i montażowych dla klientów firmy oraz kierowanie i nadzór nad ich realizacją
  • Towarzyszyć Ci w tym będą prekursorzy świadczenia usługi serwisowej w oparciu o wynik i niezawodność funkcjonalną. Inżynierowie, którzy opracowali wytyczne rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia w zakresie projektowania, wykonania i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji dla szpitali.
  • To nasi inżynierowie – tak jak Ty teraz – mieli szansę w naszej firmie zdobyć unikatowe kompetencje chłodnicze LE oraz uprawnienia ATS Uptime Institute dla obiektów Data Center.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - w specjalności sanitarnej (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo) lub pokrewnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia
  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu na wyższe stanowisko lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżka rozwoju pracownika
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm, karta Multisport)
  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych
  • Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji)
  • Spotkania integracyjne, konkursy, współzawodnictwo sportowe
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów
  • Poszukujemy kandydatów w kilku lokalizacjach - preferowane miejsce pracy do ustalenia

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.