Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Technik Elektryk

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 198449 Data publikacji: 09 kwietnia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac serwisowych (konserwacja, przeglądy, naprawy) w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych na obiektach obsługiwanych przez firmę
  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – technik elektryk, technik elektromechanik lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość podstawowych narzędzi i materiałów elektrycznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia
  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu na wyższe stanowisko lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżka rozwoju pracownika
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm, karta Multisport)
  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych
  • Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji)
  • Spotkania integracyjne, konkursy, współzawodnictwo sportowe
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów
  • Poszukujemy kandydatów w kilku lokalizacjach - preferowane miejsce pracy do ustalenia

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.