Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Technik Utrzymania Budynku

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 196613 Data publikacji: 26 marca 2024 Lokalizacja: Kołbaskowo - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Energia: Audyty energetyczne
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych tj.: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, sanitarne, grzewcze, ppoż., gaz lub inne w zależności od obiektu
  • Wykrywanie i usuwanie usterek
  • Obsługa zgłoszeń awarii
  • Cykliczne przeglądy
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie bądź wykształcenie techniczne w kierunku wyżej wymienionych instalacji
  • Uprawnienia SEP G1
  • Umiejętność diagnozowania usterek instalacji
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Min. podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
  • Komunikatywna znajomość jęz. polskiego

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP G2, G3

Oferujemy

To oferujemy

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej za 1 zł z możliwością dołączenia członków rodziny
  • Dostęp dla dwóch osób do platformy nauki języków eTutor
  • Karta Multisport już od 21 zł
  • Premię stażową
  • Płatny program poleceń od 2000 brutto
  • Finansowanie szkoleń i egzaminów SEP, UDT i inne
  • Niezbędne narzędzia i odzież do pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
  • Pracę we wspierającym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Kulturę organizacyjną firmy opartą na wartościach i kapitale ludzkim
  • Możliwość awansu w strukturach firmy, oraz nabycie nowych umiejętności zawodowych

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.