Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Działu Wsparcia Operacyjnego

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 194514 Data publikacji: 15 marca 2024 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie środowiskiem: Administracja
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika w zapewnieniu efektywnego funkcjonowania Działu Wsparcia Operacyjnego
  • Współzarządzanie zespołem m.in. poprzez rozwijanie kompetencji pracowników, wyznaczanie i rozliczanie celów okresowych, prowadzenie rozmów rozwojowych oraz zarządzanie czasem pracy pracowników
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i stawianie czoła wyzwaniom
  • Wsparcie w optymalizacji procesów wspierających obszar sprzedaży
  • Rozliczanie i obsługa posprzedażowa strategicznych klientów
  • Udział w procesie raportowania i sprawozdawczości
  • Nadzór nad procesem zmiany sprzedawcy
  • Udział w procesie rozliczeń energii i produktów pochodnych
  • Inicjowanie działań i wdrażanie zmian wynikających m.in. ze zmiany przepisów prawa, optymalizacji lub uruchomienia nowych procesów

Wymagania

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w branży energetycznej
  • znajomość procesów związanych z hurtową i detaliczną sprzedażą energii elektrycznej, gazu ziemnego i produktów pochodnych
  • znajomość zasad rozliczeń na rynku energetycznym
  • znajomość procesu zmiany sprzedawcy
  • znajomość procesów sprawozdawczo – raportowych do jednostek kontrolnych (URE/ARE/Ministerstwo Klimatu/ACER)
  • znajomość prawa energetycznego, IRiESD, IRiESP
  • doświadczenie w procesie obsługi klienta
  • znajomość MS Office, a w szczególności MS Excela (m.in. poziomie średniozaawansowany)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność budowania atmosfery pracy wspierającej otwartą komunikację, motywację pracowników i ich zaangażowanie
  • rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność racjonalnego wnioskowania i podejmowania decyzji oraz współpracy w zmiennym środowisku biznesowym
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
  • umiejętność podejmowania inicjatywy i proaktywnej postawy w działaniu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • wykształcenie wyższe (kierunkowe: zarządzanie, ekonomia, energetyka, analityka biznesowa)

Oferujemy

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy
  • ZFŚS – dofinansowanie wczasów, dofinansowanie świąteczne
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport za 1zł,
  • opiekę medyczną za 1 zł
  • zajęcia z języka angielskiego
  • finansowanie specjalistycznych kursów, szkoleń, studiów
  • szkolenia i mentoring dla leaderów
  • elastyczny czas pracy i pracę w trybie hybrydowym
  • biuro w centrum miasta Katowice (Altus) i kartę parkingową
  • świetną kawę i owoce
  • przyjazne i ekologiczne środowisko pracy

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.