Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Inspektor ds. BHP

Pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o. Numer referencyjny: 116019 Data publikacji: 17 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań wynikających z rozporządzenia o służbie BHP
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na terenie prowadzonych projektów
  • Udział w uruchamianiu nowych projektów
  • Przygotowanie oraz nadzór dokumentacji BHP firmy
  • Implementowanie w Spółce wymogów Grupy ENGIE
  • Opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji
  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji BHP
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy
  • Uczestniczenie w pracach komisji bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Udział w doborze środków ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia dla pracowników
  • Organizacja dodatkowych szkoleń jak np. Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
  • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu BHP, preferowane kierunki: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Inżynieria Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Inżynieria Środowiska
  • Uprawnienia Inspektora BHP
  • Prawo jazdy kat B
  • 1 rok na podobnym stanowisku (inspektor BHP), lub po stażu w Służbie BHP – projekty przemysłowe lub budowlane
  • Znajomość Przepisów BHP i Prawa Pracy
  • Znajomość Narzędzi MS Office

Mile widziane:

  • Inspektor ds. PPOŻ

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach 8-16, 9-17
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; rozszerzona opieka medyczna
  • Możliwość doszkalania języka angielskiego / niemieckiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną

ENGIE Services Sp. z o.o.

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.