Więcej  ›
30.04.2024 30 kwietnia 2024

Asystent/-ka Projektanta Linii - branża elektryczna

Pracodawca: Enprom Sp. z o.o. Numer referencyjny: 199920 Data publikacji: 11 kwietnia 2024 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Udział przy sporządzaniu projektów wykonawczych i budowlanych
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Udział przy sporządzaniu analiz techniczno-ekonomicznych
  • Opracowywanie ekspertyz technicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone lub w trakcie (studia niestacjonarne) wyższe studia techniczne o kierunku elektrotechnika, energetyka lub pokrewne
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD, QGIS, programów z pakietu MS Office)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na rezultat
  • Odpowiedzialność i sumienność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej, elektroenergetycznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika lub energetyka)
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i norm konstrukcyjnych
  • Wiedza z zakresu elektroenergetyki
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat. B

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.