Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Asystent projektanta w branży elektroenergetycznej

Pracodawca: Enprom Sp. z o.o. Numer referencyjny: 69958 Data publikacji: 06 maja 2022 Lokalizacja: Krzeszowice - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Udział przy sporządzaniu projektów wykonawczych i budowlanych
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Udział przy sporządzaniu analiz techniczno-ekonomicznych
  • Opracowywanie ekspertyz technicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych
  • Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Ukończone lub w trakcie wyższe studia techniczne kierunek elektrotechnika
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń
  • Szeroki program benefitów

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.