Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. uzgodnień formalnoprawnych

Pracodawca: Enprom Sp. z o.o. Numer referencyjny: 45065 Data publikacji: 03 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie pism, wniosków, prowadzenie i monitorowanie postępowań administracyjnych
  • Przygotowywanie materiałów wymaganych do zawarcia stosownych umów, uzgodnień i porozumień we współpracy z projektantami, notariuszami, urzędami lokalnymi, sądami itp.
  • Bieżące wsparcie zespołu Wydziału Uzgodnień w zadaniach realizowanych na rzecz Spółki, w tym: przygotowanie i analiza dokumentacji prawnej, sporządzanie projektów umów, protokołów, pism i innych dokumentów na podstawie obowiązujących wzorów
  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentów projektowych
  • bieżący kontakt z organami administracji państwowej, notariuszami interesariuszami procesu przygotowania inwestycji
  • Tworzenie zestawień zawierających dane ewidencyjne nieruchomości objętych realizowanymi inwestycjami

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Ms Office
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu uzgodnień dla inwestycji elektroenergetycznych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, system premiowy za realizację wyznaczonych celów
  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z radcami prawnymi i adwokatami
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach merytorycznych oraz ciekawych projektach realizowanych dla największych spółek Skarbu Państwa
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.