Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Junior ESG Project Manager

Pracodawca: ENTIRE M Numer referencyjny: 01/2024 Data publikacji: 18 marca 2024 Lokalizacja: Błonie, ul Zachodnia 9 - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

współtworzenie raportów i zestawień, w tym raportu zrównoważonego rozwoju,
bieżący monitoring zmian w zakresie raportowania ESG i stała aktualizacja wymogów formalnych w tym zakresie,
przygotowywania materiałów informacyjnych na wewnętrzne potrzeby firmy,
współpraca przy projektach dotyczących ekologii w przedsiębiorstwie.

Wymagania

znajomość regulacji dotyczących zrównoważonego rozwoju,
doświadczenie w pracy projektowej,
znajomość aplikacji MS 365 w szczególności: Excel i Power Point,
język angielski na poziomie B2,
wykształcenie wyższe, mile widziane specjalistyczne w zakresie ESG,
umiejętności obrazowania danych liczbowych i dzielenia się wiedzą z zakresu ESG z innymi pracownikami,
dobra organizacja pracy,
nastawienie na współpracę ze wszystkimi działami w firmie,
chęć ciągłego uczenia się (w szczególności śledzenie regulacji prawnych ESG).
znajomość metodyk zarzadzania projektami.

Oferujemy

umowa o pracę na pełny etat,
hybrydowy system pracy,
bogaty pakiet socjalny, zawierający między innymi: ubezpieczenie grupowe; prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz niestandardowe imprezy integracyjne,
przyjazna i nieformalna atmosfera w profesjonalnym zespole,
szkolenia branżowe i możliwość rozwoju zawodowego,
nauka j. angielskiego online,
zniżki pracownicze na zakup produkowanego sprzętu.

ENTIRE M

Entire M Sp. z o.o. to polska firma z ponad 40-letnim doświadczeniem. Jesteśmy lokalnym liderem w produkcji oraz dystrybucji sprzętu i odzieży militarnej, survivalowej oraz outdoorowej (m.in. Helikon-Tex). Motto jednej z naszych marek: #JourneyToPerfection wyraża nasze dążenie do doskonałości. Jeżeli w swojej pracy chcesz się kierować szacunkiem, partnerstwem i zależy Ci na ciągłym rozwoju - koniecznie aplikuj i dołącz do naszego ponad 300-osobowego teamu pasjonatów.