Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Inżynier budowy - stażysta

Pracodawca: ERBUD S.A. Numer referencyjny: 96458 Data publikacji: 28 września 2022 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości oraz terminowości i jakości wykonywanych robót;
  • Koordynacja wybranego odcinka prac budowlanych;
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP;
  • Sprawdzanie i sporządzanie obmiarów;
  • Kierowanie zapotrzebowań do Kierownika Budowy.

Wymagania

Profil Kandydata/ki:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub konstrukcyjno - inżynierskim lub ostatni rok studiów inżynierskich;
  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie kubaturowym;
  • Znajomość programów: Auto CAD, pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie w ramach umowy-zlecenie na okres 3-6 miesięcy;
  • Szansa na dalszy rozwój zawodowy w ramach Grupy ERBUD;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Praca w zgranym zespole.
  • Budowa na terenie Poznania (Winiary) lub Karpacza.

ERBUD S.A.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.