Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Staż w Zespole BHP

Pracodawca: ERBUD S.A. Numer referencyjny: 110424 Data publikacji: 31 maja 2023 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Główne zadanie to wsparcie realizacji obowiązków Służby BHP:
  • współtworzenie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz standardów postępowań w zakresie BHP,
  • prowadzenie dokumentacji BHP, zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi i wymogami grupy,
  • udział w projektach pozwalających na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu BHP,
  • praktyka w zakresie audytowania i kontroli z zakresu BHP oraz analizy wyników i planowania działań doskonalących.

Wymagania

Nasze wymagania

  • APLIKUJ DO NAS NA STAŻ, JEŚLI:
  • jesteś studentką/studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem/absolwentką kierunku BHP,
  • jesteś komunikatywna/y, potrafisz działać w dynamicznym, zmiennym otoczeniu i nie boisz się wyzwań,
  • masz odwagę i pasję do działania w obszarach takich jak bezpieczeństwo, higiena pracy itp.,
  • jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną w organizacji pracy własnej,
  • chcesz odbyć w ERBUD 3-miesięczną bezpłatną praktykę pod opieką Mentora/ki.

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na 3 miesiące (lipiec– wrzesień)

ERBUD S.A.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.

Pracuj z nami jako