Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów (OZE, Logistyka)

Pracodawca: ESOLEO Sp. z o.o Numer referencyjny: 46285 Data publikacji: 13 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Transport: Logistyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie działań kontrolnych i interwencyjnych związanych z realizacją dostaw krajowych i zagranicznych (opcjonalnie w zależności od umiejętności językowych),
  • Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Planowanie i sprawna realizacja procesu zakupu,
  • Wspieranie procesu selekcji dostawców poprzez wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert, ich wycenę, określenie poziomu jakości i analiza warunków finansowych dostawców,
  • Koordynacja dostaw do magazynu, monitorowanie terminowości dostaw,
  • Optymalizacja stanów magazynowych,
  • Zarządzanie towarami nierotującymi i wolno rotującymi,
  • Rozwiązywanie reklamacji dotyczących zakupionych towarów.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: elektryka, energetyka, inne inżynierskie z branży),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość Incoterms,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność negocjacji.

Mile widziane

  • Znajomość programu typu ERP,
  • Zainteresowanie energetyką odnawialną.

Oferujemy

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju osobistego w ciekawej branży
  • Praca w młodym dynamicznym zespole
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • Aktywną pracę z innymi działami firmy

ESOLEO Sp. z o.o

O nas

Zespół ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o środowisko. ZajmujeMY się instalacjami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i odstępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Entuzjastycznie patrzymy w ekologiczną przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.