Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Automatyk/Kierownik

Pracodawca: EUROS ENERGY Sp. z o.o. Numer referencyjny: 190939 Data publikacji: 28 lutego 2024 Lokalizacja: Koprki - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu automatyków
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie sterowania systemami opartymi o pompy ciepła
  • tworzenie wytycznych projektowych wraz z kontrolą realizacji harmonogramu projektu
  • współtworzenie oprogramowania sterowników oraz paneli operatorskich
  • aktywne współuczestniczenie w testach i wdrażaniu nowych rozwiązań w produktach EUROS, w tym uruchamianie i serwisowanie systemów automatyki, analiza istniejących rozwiązań i proponowanie usprawnień
  • transparentna i rzetelna kontrola nad tworzeniem dokumentacji projektowej oraz procesowej
  • kierowanie procesem planowania budżetu działu i realizowanych inwestycji w zakresie systemów automatyki
  • bieżąca komunikacja z zarządem w celu przedstawiania procesu zaawansowania działań własnych
  • ciągłe rozwijanie możliwości i umiejętności bezpośrednich podwładnych oraz organizowanie działań szkoleniowych

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • doświadczenie: min. 5 lat w programowaniu PLC i HMI, min. 3 lata w kierowaniu zespołem
  • znajomość systemów sterowania i programowanie sterowników i paneli firm np.: MITSUBISHI, SIEMENS
  • znajomość i umiejętność konfiguracji sieci przemysłowych Modbus RTU, Modbus TCP, Profibus DP, Profinet i interfejsów przemysłowych RS232/485, Ethernet, konwertery pomiędzy protokołami
  • umiejętność czytania i projektowania schematów automatyki na podstawie wytycznych technologicznych
  • umiejętność kontroli, diagnostyki układów automatyki i szaf sterowniczych
  • znajomość rynku, możliwości i umiejętność zastosowania aparatury elektrycznej i automatyki
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • odwaga w proponowaniu własnych rozwiązań i ulepszeń
  • rzetelność i wytrwałość w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane

  • znajomość systemu ICONICS

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • samochód służbowy
  • aktywne uczestniczenie w transformacji energetycznej polskiego przemysłu
  • udział w przełomowych projektach dla rynku OZE (np. Ciepłownia Przyszłości)
  • możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie Multisport
  • dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej, którego koszt w 50% pokrywa Euros Energy
  • otwartość na Twoje pomysły i gotowość do wdrażania ich do organizacji
  • choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszego sukcesu jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych zespołów

EUROS ENERGY Sp. z o.o.

O nas

Witaj w świecie Zielonej Transformacji!
Jesteśmy polskim producentem pomp ciepła i dostawcą rozwiązań z zakresu OZE. Propagujemy i dostarczamy ekologiczne rozwiązania energetyczne i grzewcze skrojone pod potrzeby i możliwości naszych klientów, pomagając im w osiąganiu niezależności energetycznej i zero emisyjności.
Chcesz dołączyć do Energicznej Ekipy i razem z nami uczestniczyć w zielonej rewolucji?
Na pewno nie zabraknie Ci ciekawych wyzwań oraz możliwości rozwoju.