Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Projektant Instalacji Sanitarnych

Pracodawca: EUROS ENERGY Sp. z o.o. Numer referencyjny: 196574 Data publikacji: 26 marca 2024 Lokalizacja: Koprki - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Energia: Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów instalacji ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, klimatyzacji z uwzględnieniem rozwiązań z zakresu branży OZE (m.in. pompy ciepła)
  • przygotowywanie specyfikacji, opisów technicznych, obliczeń, schematów i rysunków instalacyjnych
  • sporządzanie obliczeń technicznych i dobór urządzeń
  • zapewnienie opracowania projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem czasowym i finansowym oraz według określonych standardów jakościowych
  • koordynacja projektów

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe branżowe – inżynieria środowiskowa bądź pokrewne
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku projektanta lub starszego asystenta projektanta w projektowaniu instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • biegła obsługa programu AutoCad i programów wspomagających projektowanie instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (Audytor OZC, Instalsoft,itp.)
  • uprawnienia do projektowania instalacji sanitarnych bez ograniczeń – warunek konieczny
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy

  • udział w przełomowych projektach dla rynku OZE (np. Ciepłownia Przyszłości)
  • możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie Multisport
  • dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej, którego koszt w 50% pokrywa Euros Energy
  • otwartość na Twoje pomysły i gotowość do wdrażania ich do organizacji
  • choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszego sukcesu jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych zespołów

EUROS ENERGY Sp. z o.o.

Witaj w świecie Zielonej Transformacji!
Jesteśmy polskim producentem pomp ciepła i dostawcą rozwiązań z zakresu OZE. Propagujemy i dostarczamy ekologiczne rozwiązania energetyczne i grzewcze skrojone pod potrzeby i możliwości naszych klientów, pomagając im w osiąganiu niezależności energetycznej i zero emisyjności.
Chcesz dołączyć do Energicznej Ekipy i razem z nami uczestniczyć w zielonej rewolucji?
Na pewno nie zabraknie Ci ciekawych wyzwań oraz możliwości rozwoju.