Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju

Pracodawca: FAKRO Numer referencyjny: 194692 Data publikacji: 18 marca 2024 Lokalizacja: Nowy Sącz - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Zadania:

  • przygotowanie, prowadzenie i monitorowanie projektów w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • realizacja planów strategii zrównoważonego rozwoju, przedstawianie postępów oraz komunikowanie zagrożeń w ich realizacji
  • współtworzenie polityki i strategii oraz wspieranie realizacji celów zrównoważonego rozwoju (SDGs) w całej organizacji
  • monitorowanie regulacji prawnych w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • sporządzanie raportów i analiz
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów
  • prowadzenie szkoleń w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • udział w zewnętrznych spotkaniach (konferencje, szkolenia) w zakresie trendów odnośnie zrównoważonego rozwoju w biznesie

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ekologiczne źródła energii lub pokrewne)
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz wpływu działalności organizacji na środowisko
  • doświadczenie w zbieraniu i analizie danych oraz w przygotowywaniu raportów
  • wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju, CSR, ESG, śladu węglowego oraz przepisów prawa z tym związanych
  • znajomość międzynarodowych i krajowych współczynników obliczeniowych
  • znajomość przepisów prawa w obszarze Ochrony Środowiska
  • samodzielność, komunikatywność, dokładność i zdolności organizacyjne
  • analityczne myślenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • kursy językowe
  • dofinansowanie kart sportowych
  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • parking pracowniczy
  • bonusy świąteczne
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

FAKRO

FAKRO to ludzie. Od początku naszego istnienia stawiamy na budowanie Mistrzowskiej Drużyny identyfikującej się z wartościami firmy.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Na co dzień doceniamy efektywną współpracę i dbamy o nasze relacje wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewniamy stabilne miejsca pracy, rozwijamy kompetencje zawodowe i osobiste naszych Pracowników. Jako firma mocno związana ze sportem propagujemy wśród Pracowników zdrowy, aktywny styl życia. Nasi Pracownicy są inicjatorami akcji charytatywnej „Kilometry Nadziei z FAKRO” i świetnie łączą swoje pasje z zaangażowaniem w życie firmy.

Więcej o FAKRO przeczytasz tutaj