Więcej  ›
20.05.2024 20 maja 2024

Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju

Pracodawca: FAKRO Numer referencyjny: 194692 Data publikacji: 18 marca 2024 Lokalizacja: Nowy Sącz - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Zadania:

  • przygotowanie, prowadzenie i monitorowanie projektów w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • realizacja planów strategii zrównoważonego rozwoju, przedstawianie postępów oraz komunikowanie zagrożeń w ich realizacji
  • współtworzenie polityki i strategii oraz wspieranie realizacji celów zrównoważonego rozwoju (SDGs) w całej organizacji
  • monitorowanie regulacji prawnych w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • sporządzanie raportów i analiz
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów
  • prowadzenie szkoleń w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • udział w zewnętrznych spotkaniach (konferencje, szkolenia) w zakresie trendów odnośnie zrównoważonego rozwoju w biznesie

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ekologiczne źródła energii lub pokrewne)
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz wpływu działalności organizacji na środowisko
  • doświadczenie w zbieraniu i analizie danych oraz w przygotowywaniu raportów
  • wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju, CSR, ESG, śladu węglowego oraz przepisów prawa z tym związanych
  • znajomość międzynarodowych i krajowych współczynników obliczeniowych
  • znajomość przepisów prawa w obszarze Ochrony Środowiska
  • samodzielność, komunikatywność, dokładność i zdolności organizacyjne
  • analityczne myślenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • kursy językowe
  • dofinansowanie kart sportowych
  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • parking pracowniczy
  • bonusy świąteczne
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

FAKRO

FAKRO to ludzie. Od początku naszego istnienia stawiamy na budowanie Mistrzowskiej Drużyny identyfikującej się z wartościami firmy.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Na co dzień doceniamy efektywną współpracę i dbamy o nasze relacje wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewniamy stabilne miejsca pracy, rozwijamy kompetencje zawodowe i osobiste naszych Pracowników. Jako firma mocno związana ze sportem propagujemy wśród Pracowników zdrowy, aktywny styl życia. Nasi Pracownicy są inicjatorami akcji charytatywnej „Kilometry Nadziei z FAKRO” i świetnie łączą swoje pasje z zaangażowaniem w życie firmy.

Więcej o FAKRO przeczytasz tutaj