Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. serwisu pod ziemią - Elektronik/Mechanik

Pracodawca: FAMUR S.A. Numer referencyjny: 133180 Data publikacji: 09 sierpnia 2022 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie pracy w podziemiach kopalń
  • usuwanie awarii
  • montaż i uruchamianie urządzeń
  • konserwacja urządzeń i instalacji aparatury elektrycznej pod ziemią
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe (elektryczne lub pokrewne)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku elektryk, elektromonter i pokrewnym
  • uprawnienia SEP i elektryczne

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. karta Multisport, wczasy pod gruszą)

FAMUR S.A.

O nas

Grupa FAMUR to holding technologiczny dostarczający rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.