Więcej  ›
16.05.2024 16 maja 2024

Ekspert przyrodnik – botanik / dendrolog

Pracodawca: FPP Enviro Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 22 maja 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Głowne zadania:
  • prace terenowe w zakresie inwentaryzacji drzew i krzewów
  • udział przy sporządzaniu dokumentacji w zakresie uzyskanych wyników

Wymagania

  • umiejętności rozpoznawania drzew i krzewów
  • prawa jazdy
  • doświadczenie w pracach terenowych będzie dodatkowym atutem
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności

Oferujemy

  • Praca w terenie
  • Elastyczny system pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy;
  • Wstępne szkolenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

FPP Enviro

Firma FPP Enviro jest częścią europejskiej grupy AMPHI zajmującej się działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju. Na polskim rynku działamy od 1998 roku, specjalizując się w ochronie środowiska i racjonalnym gospodarowaniu zasobami wodnymi. Przygotowujemy analizy i oceny oddziaływania inwestycji infrastrukturalnych, plany zrównoważonego rozwoju dla miast i gmin, a także projekty optymalizacji zużycia energii. Troszczymy się o miejską zieleń oraz zabezpieczenie obszarów mieszkalnych przed powodzią i innymi zjawiskami pogodowymi. Realizujemy duże projekty z funduszy europejskich. Sami również przygotowujemy wnioski i pozyskujemy dofinansowania dla inwestycji mających na celu ochronę środowiska.

Możemy pochwalić się jednym z najlepszych zespołów w Polsce. Pracują z nami osoby z wieloletnim doświadczeniem w ochronie środowiska, o różnych specjalizacjach (od przyrodników po inżynierów). Na bieżąco współpracujemy również z wieloma uczelniami w Polsce i Europie oraz z ekspertami niezależnymi, wdrażając najnowsze osiągnięcia nauki w praktyce.