Więcej  ›
07.05.2024 07 maja 2024

Ekspert przyrodnik – botanik / dendrolog

Pracodawca: FPP Enviro Sp. z o.o. Numer referencyjny: 502-269 Dendrolog Data publikacji: 13 sierpnia 2019 Lokalizacja: Chotyłów - Kobylany - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Pomiary, badania, monitoring, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

  • Prace terenowe w zakresie inwentaryzacji drzew i krzewów,
  • udział przy sporządzaniu dokumentacji w zakresie uzyskanych wyników.

Wymagania

  • Umiejętności rozpoznawania drzew i krzewów,
  • Prawa jazdy,
  • Doświadczenie w pracach terenowych będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy,
  • Dyspozycyjności.

Oferujemy

  • Praca w terenie (region prac – woj. lubelskie, Chotyłów - Kobylany),
  • Elastyczny system pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
  • Wstępne szkolenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: fpp@fppenviro.pl w tytule maila prosimy wpisać Pomoc dendrologia

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 668 418 838 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00).

FPP Enviro Sp. z o.o.

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (oceny oddziaływania na środowisko, monitoringi przyrodnicze, inwentaryzacje przyrodnicze, projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac)