Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Specjalista ds. realizacji projektów środowiskowych

Pracodawca: FPP Enviro Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 25 września 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • kompleksowe zarządzanie i realizowanie projektów środowiskowych (w tym z zakresu ocen oddziaływania na środowisko, monitoringów środowiskowych, planów adaptacji do zmian klimatu):
  • wykonywanie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem specjalistycznych analiz, ekspertyz, opracowań z zakresu ochrony środowiska
  • nadzór i koordynacja pracy zespołu wykonującego analizy środowiskowe wymagane w projekcie
  • współpraca i reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami publicznymi i kontrahentami firmy (głównie sprawy środowiskowe)
  • prowadzenie pełnej dokumentacji projektów
  • dbałość o wysoką jakość rezultatów projektów
  • wdrażanie narzędzi i usprawnianie procesów realizacji projektów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne
  • doświadczenie w zakresie koordynacji i realizacji projektów środowiskowych umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • terminowość i skrupulatność
  • wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach
  • mile widziana znajomość narzędzi GIS

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
  • Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

FPP Enviro

Firma FPP Enviro jest częścią europejskiej grupy AMPHI zajmującej się działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju. Na polskim rynku działamy od 1998 roku, specjalizując się w ochronie środowiska i racjonalnym gospodarowaniu zasobami wodnymi. Przygotowujemy analizy i oceny oddziaływania inwestycji infrastrukturalnych, plany zrównoważonego rozwoju dla miast i gmin, a także projekty optymalizacji zużycia energii. Troszczymy się o miejską zieleń oraz zabezpieczenie obszarów mieszkalnych przed powodzią i innymi zjawiskami pogodowymi. Realizujemy duże projekty z funduszy europejskich. Sami również przygotowujemy wnioski i pozyskujemy dofinansowania dla inwestycji mających na celu ochronę środowiska.

Możemy pochwalić się jednym z najlepszych zespołów w Polsce. Pracują z nami osoby z wieloletnim doświadczeniem w ochronie środowiska, o różnych specjalizacjach (od przyrodników po inżynierów). Na bieżąco współpracujemy również z wieloma uczelniami w Polsce i Europie oraz z ekspertami niezależnymi, wdrażając najnowsze osiągnięcia nauki w praktyce.