Więcej  ›
06.05.2021 06 maja 2021

Projektant – technologie ochrony środowiska

Pracodawca: GD Profesja SC Numer referencyjny: PROJ/OS Data publikacji: 04 maja 2021 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Własna działalność gospodarcza Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową, Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

• Wykonywanie projektów z branży sanitarnej w projektowaniu technologii układów odwadniania i suszenia osadów w komunalnych lub przemysłowych oczyszczalniach ścieków.
• Koordynacja projektów z projektantami branżowymi.
• Praca zdalna, czasami wyjazdy na pomiary i załatwianie spraw związanych z projektami budowlanymi.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe - inżynier sanitarny.
• Doświadczenie na stanowisku projektanta przy tworzeniu projektów technologicznych i budowlanych.
• Uprawnienia sanitarne do projektowania bez ograniczeń.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Znajomość programów z grupy AutoCAD.

Oferujemy

• Szkolenie w zakresie projektowania oferowanych przez firmę technologii.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
• Umowę o pracę lub cywilno prawną z miesięcznym ryczałtem w zamian za pracę przez 80 - 100 dni w roku.
• Przyjazną atmosferę pracy.

Wyślij swoją kandydaturę

Niektóre telefony i tablety nie umożliwiają załączania plików tekstowych.
W takim przypadku radzimy skorzystać z komputera.
(* Wymagane pola)
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

GD Profesja SC

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.