Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Operator CNC

Pracodawca: Geo Globe Polska sp. z o.o. Numer referencyjny: Operator CNC Data publikacji: 31 października 2017 Lokalizacja: Mikołów - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku operatora maszyn CNC do obróbki tworzyw sztucznych
  • Kontrola jakości wykonanych detali
  • Ustawianie maszyn pod dany detal ( produkcja seryjna/jednostkowa)
  • Właściwe mocowanie

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Umiejętność samokształcenia i angażowanie się w powierzone zadania
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

Oferujemy:

  • Interesującą , odpowiedzialną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników pracy
  • 50% dodatek do pracy wykonywanej w godzinach nocnych
  • Ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków
  • Umowę o pracę od samego początku
  • Świadczenia z ZFŚS

Inne informacje

Oferty zawierające: cv, list motywacyjny, zdjęcie prosimy przesłać na adres:
sekretariat@geoglobe.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Geo Globe Polska sp. z o.o.

Geo Globe Polska - firma o ugruntowanej od 24 lat pozycji na rynku tworzyw sztucznych.