Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Geolog/Geolog inżynierski/Geotechnik

Pracodawca: GEOSKOP Sp. z o.o. Sp.k. Numer referencyjny: 007 Data publikacji: 23 października 2023 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja, Hydrogeologia
Przemysł i inżynieria: Górnictwo i geologia inżynierska

Opis stanowiska

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku będzie należało:
  • Dozór robót geologicznych w terenie, wykonywanie badań polowych i pomiarów geologicznych;
  • Opracowanie pod nadzorem uprawnionych osób, a docelowo samodzielnie: opinii geotechnicznych, projektów robót geologicznych oraz dokumentacji geologicznych,
  • Koordynacja współpracy z laboratorium.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Znajomość podstaw gruntoznawstwa i mechaniki gruntów,
  • Obsługa pakietu GEOSTAR, CorelDraw oraz Autocad będzie dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia i doświadczenie będą mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa na pełny etat na czas nieokreślony) oraz atrakcyjne wynagrodzenie (w tym płatne nadgodziny)  uzależnione od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania,
  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole, który łączy najlepsze cechy doświadczenia i pełnej pasji młodości,
  • Możliwość bez ograniczeń w zdobyciu doświadczenia zawodowego i uzyskania uprawnień,
  • Udział w interesujących projektach na terenie całego kraju.

GEOSKOP Sp. z o.o. Sp.k.

Firma GEOSKOP z Wrocławia została założona przez specjalistów mających długoletnie doświadczenie zawodowe.
Posiadane kwalifikacje zawodowe geologiczno - inżynierskie i hydro- geologiczne uprawniają nas do wykonywania projektów i dokumentacji hydrogeologicznych, geologiczno - inżynierskich oraz geologicznych. Opracowujemy operaty wodnoprawne, raporty o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko i inne dokumentacje pokrewne szeroko pojętym naukom przyrodniczym. Zapewniamy również obsługę plano- wanych inwestycji obejmującą rozpoznanie stanu środowiska gruntowo-wodnego, a następnie na etapie budowy - prowadzenie nadzoru geotechnicznego, hydrogeologicznego oraz monitoringu środowiska naturalnego. Posiadamy doświadczenie w rozpoznawaniu warunków sozologicznych, hydrogeologicznych i geotechnicznych. W przypadku stwierdzenia złego stanu środowiska gruntowo - wodnego proponujemy optymalne dla Inwestora rozwiązania rekultywacyjne. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.