Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Inspektor w Wydziale Urbanistyki i Architektury

Pracodawca: Gmina Dąbrowa Górnicza Numer referencyjny: 30880 Data publikacji: 28 czerwca 2021 Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska, Urbanistyka

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych głównych i pomocniczych zadań na danym stanowisku:
  • Prowadzenie procedur związanych z uchwalaniem planów miejscowych, studium uwarunkowań,
  • Wydawanie decyzji o warunkach zabudowy,
  • Sprawozdawczość, raportowanie,
  • Obsługa komputera i systemów informatycznych w Urzędzie,
  • Inne obowiązki zgodne z poleceniem przełożonego.

Wymagania

Wymagania niezbędne - formalne:
  • Obywatelstwo polskie, jednak o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282).
  • Wykształcenie wyższe: dziedzina nauk inżynieryjno – technicznych.
  • Doświadczenie zawodowe: 3 letni staż pracy.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz narzędzi online weryfikowana poprzez aplikowanie na to stanowisko wyłącznie drogą elektroniczną.

Wymagane dodatkowe:

  • Znajomość przepisów z zakresu: Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz kodeksu postępowania administracyjnego.

WAŻNE -
W przypadku spełnienia wymagań niezbędnych nie zapomnij dołączyć scanów dokumentów potwierdzających ich nabycie.

Wymagane kompetencje miękkie:
Identyfikacja z pracodawcą i Miastem Dąbrowa Górnicza,  komunikatywność, dążenie do rezultatów, otwartość na zmiany,  elastyczność, obiektywizm, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, samodzielność.

Oferujemy

Informacja o warunkach pracy i płacy na danym stanowisku:
  • Pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony 6 m-cy. Kolejna może zostać zawarta czas określony lub nieokreślony
  • W przypadku możliwości zastosowania art. 22 ustawy o pracownikach samorządowych rodzaj umowy zostanie tożsamy z aktualnie obowiązującym.
  • Wynagrodzenie pracownika samorządowego składa się z obligatoryjnych elementów:
- miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego,
- dodatku za wieloletnią pracę w zależności od posiadanego stażu pracy (5%-20% - zgodnie z ustawą),
- dodatkowego wynagrodzenia rocznego (tzw. 13stki – zgodnie z ustawą),
- nagrody jubileuszowej po osiągnięciu wymaganego ogólnego stażu pracy (od 75%-400% zgodnie z ustawą).
  • ZFŚS oraz KZP (Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa).
  • Możliwość dołączenia do programu kart sportowych oraz ubezpieczeń grupowych na życie.
  • Miejscem pracy jest siedziba urzędu bądź inne miejsce wskazane przez pracodawcę.
  • Stanowisko pracy związane jest z pracą przy monitorze komputerowym pow. 4h dziennie, obsługą urządzeń biurowych, kontaktem z interesantami oraz przemieszczaniem się wewnątrz budynku i poza nim.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma szansę zostać pełnoprawnym pracownikiem samorządowym - urzędnikiem w rozumieniu ustawy
    o pracownikach samorządowych ( aktualny Dz.U. 2019 poz.1282).

Dodatkowo pracownikom oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Regularne godziny pracy, dzięki czemu zachowasz równowagę między życiem zawodowym a prywatnym (Work Life Balance)
  • Przyjazne warunki umożliwiające pogodzenie sfery zawodowej z życiem prywatnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w pionie i poziomie struktury Urzędu Miejskiego
  • Podnoszenie kompetencji: udział w kursach, szkoleniach branżowych i miękkich
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - dofinansowanie do studiów wyższych, podyplomowych
  • Praca w zróżnicowanym zespole, pod okiem osób z dużym doświadczeniem zawodowym
  • Wdrożenie w merytoryczny zakres prac oraz w specyfikę funkcjonowania w strukturach Urzędu
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach rozwijających Dąbrowę Górniczą i markę miasta
  • Lunch bar na terenie Urzędu
  • Bezpłatny, zadaszony i strzeżony parking dla samochodów, rowerów, skuterów, hulajnóg

Gmina Dąbrowa Górnicza

Centrum Usług Wspólnych w Dąbrowie Górniczej