Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

STARSZY INSPEKTOR DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Pracodawca: Goodvalley Agro S.A Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 29 lipca 2019 Lokalizacja: Przechlewo - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Rolnictwo: Hodowla zwierząt, weterynaria, Uprawy i żywność ekologiczna

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • prowadzenie procedur  dla uzyskiwania lub zmian  pozwoleń / zezwoleń z ustawy Prawo ochrony środowiska, ustawy o odpadach, ustawy Prawo wodne; ustawy o ochronie przyrody itp.
  • udział w procedurach inwestycyjnych w zakresie ochrony środowiska, w tym uzyskiwanie decyzji środowiskowych,
  • koordynacja i prowadzenie baz danych z zakresu ochrony środowiska i opłat ekologicznych
  • przygotowywanie dokumentów i uczestnictwo w kontrolach WIOŚ

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska oraz umiejętność praktycznego wykorzystania tej wiedzy
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowiskach  związanych z ochroną środowiska
  • umiejętność formułowania pism urzędowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjny system wynagradzania dostosowany do kwalifikacji i doświadczeń kandydata.
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.:
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Paczki świąteczne
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do kolonii dla dzieci pracowników.
  • Rabat przy zakupach w sklepie firmowym

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Goodvalley Agro S.A

Historia Goodvalley sięga roku 1980, kiedy duński rolnik Tom Axelgaard zakwestionował metody stosowane wówczas w rolnictwie i ich negatywny wpływ na środowisko. Był przekonany, że musi istnieć inny sposób produkcji wysokiej jakości żywności, zapewniający zachowanie środowiska naturalnego w dobrym stanie.

Z tej idei wyrosła firma Goodvalley, skupiająca się na nowatorskim i zrównoważonym podejściu do rolnictwa, pozostawiających minimalny wpływ na środowisko. System wypracowany przez Goodvalley stał się obecnie synonimem wysokiej jakości produktów i troski o środowisko naturalne, od prac polowych aż po wyroby trafiające na stoły naszych klientów, a także dowodem na to, że możliwe jest sprostanie potrzebom rosnącej liczby ludności świata w zrównoważony sposób.