Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Serwisant Stacji Uzdatniania Wody

Pracodawca: Granimex W. Granops sp j. Numer referencyjny: - Data publikacji: 03 lipca 2018 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie

Opis stanowiska

  • obsługa serwisowa urządzeń do uzdatniania wody
  • obsługa serwisowa urządzeń basenowych
  • montaż, naprawa, uruchamianie stacji uzdatniania wody
  • montaż, naprawa pomp,
  • montaż, naprawa, uruchamianie instalacji basenowych
  • serwis, montaż generatorów dwutlenku chloru
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie w zakresie: elektryk, automatyk, mechatronik)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i komunikatywność
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • systematyczność i precyzja w działaniu
  • umiejętność wykonywania małych układów elektrycznych (bezpieczniki, przekaźniki, czasówki - zasilanie oraz sterowanie dla małych układów)
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • systematyczne szkolenia branżowe
  • pracę w młodym dynamicznym zespole

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę Granimex z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Granimex W. Granops sp j.

Granimex od początku działalności tj od 1990 roku zajmuje się uzdatnianiem wody oraz techniką basenową. Podchodzimy do powierzanych zadań profesjonalnie, a dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze nie boimy się wyzwań. Specjalizujemy się w aplikacjach komercyjnych (wodociągi, szpitale, hotele) i przemysłowych (każdy przemysł wykorzystujący wodę). Wierzymy, że rozwój firmy jest ściślę powiązany z pracownikami dlatego staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki do pracy i do rozwoju.