Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. odpowiedzialności społecznej i ochrony środowiska

Pracodawca: Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 48284 Data publikacji: 26 listopada 2021 Lokalizacja: Lipno - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko
Edukacja i komunikacja: Zrównoważony handel, odpowiedzialny biznes

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
  • Uczestniczenie w budowaniu strategii i polityki zrównoważonego rozwoju
  • Koordynowanie wdrażania i nadzorowanie działania systemów zarządzania środowiskowego, w tym ustanawianie i nadzorowanie utrzymania standardów we wszystkich komórkach organizacji
  • Aktywne uczestniczenie w opracowywaniu planów inwestycyjnych mających na celu ograniczenie zużycia energii i zanieczyszczenia środowiska.
  • Dostarczanie wiedzy i wsparcia w budowaniu narzędzi służących zapewnieniu oczekiwanych standardów i osiąganiu najlepszych praktyk w obszarze Sustainability
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji oraz przeprowadzanie wewnętrznych audytów w celu przygotowania organizacji do zewnętrznych ocen (obejmuje wewnętrzne komórki organizacji oraz działalność partnerów, dostawców, podwykonawców itp.)

Wymagania

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane z obszaru ochrony środowiska, inżynierii środowiska, ekologii)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (tworzenie, wdrażanie i monitorowanie projektów oraz nadzorowanie zespołów projektowych)
  • Znajomość specyfiki organizacji korporacyjnej oraz przemysłu produkcyjnego
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia, szukania i komunikowania nowych rozwiązań

Mile widziane
  • Doświadczenie w projektach odpowiedzialności społecznej lub projektach środowiskowych będzie dużym atutem

Oferujemy

To oferujemy
Stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
• Możliwość rozwoju i zdobywania nowych obszarów wiedzy zawodowej, uczestniczenia w szkoleniach
• Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające kierunkową wiedzę i doświadczenie
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.:
- Prywatna opieka medyczna,
- Paczki świąteczne,
- Gorące posiłki w miejscu pracy,
- Dofinansowanie do wypoczynku i do kolonii dla dzieci pracowników.

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy globalnym liderem na rynku świeżych, mrożonych i przetworzonych owoców i warzyw. Wliczając wiodące europejskie sieci detaliczne do grona swoich klientów, dostarczamy zarówno klientom, jak i dostawcom wydajne i zrównoważone rozwiązania w postaci najlepszych produktów w swojej klasie, wiodących na rynku innowacji i wyjątkowej jakości obsługi.