Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej nawozów

Pracodawca: Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. Numer referencyjny: 25793 Data publikacji: 06 maja 2021 Lokalizacja: Puławy - Lubelskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Rolnictwo: Środki ochrony roślin, GMO

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku, należeć będzie:
  • Kompleksowa obsługa klientów, koordynacja wysyłek eksportowych (wypełnianie zobowiązań kontraktowych, ustalanie szczegółowych warunków realizacji umów),
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami handlowymi, budowanie więzi, lojalności, identyfikacja ich indywidualnych potrzeb,
  • Monitoring rynku, pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • Pozyskiwanie informacji branżowych, analizowanie rynku, działań i ofert konkurencji,
  • Reprezentowanie firmy podczas negocjacjach i spotkań handlowych, udział w wizytach referencyjnych i konferencjach branżowych,
  • Sporządzanie raportów, analiz, prognoz sprzedażowych,
  • Rekomendowanie działań optymalizujących i wspierających sprzedaż – m. in. logistycznych, marketingowych.

Wymagania

Od potencjalnego kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (ekonomia, zarządzanie, prawo, marketing),
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych, umiejętności budowania relacji,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Samodyscypliny, zaangażowania, samodzielności i odpowiedzialności,
  • Aktywności, kreatywności,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i francuskiego, angielskiego i rosyjskiego lub ukraińskiego;
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie pracy w obszarze handlu, studia podyplomowe z zakresu zarządzania sprzedażą, specjalistyczne kursy z zakresu technik i form sprzedaży będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Rozwój swoich pasji,
  • Rozwój zawodowy,
  • Doświadczony zespół,
  • Konkursy z nagrodami,
  • Bogaty pakiet socjalny.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.

Grupa Azoty PUŁAWY to miejsce, w którym technologia i biznes łączą swoje siły, co umożliwia wzrost rolnictwa i innych działów gospodarki. To lider polskiego przemysłu nawozowo-chemicznego, który od ponad 50 lat daje początek produktom otaczającego nas świata.