Więcej  ›
16.05.2024 16 maja 2024

Młodszy specjalista ds. logistyki

Pracodawca: Grupa Eneris Numer referencyjny: Młodszy specjalista ds. logistyki Data publikacji: 16 września 2021 Lokalizacja: Piła - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji usług oraz planowanie zasobów technicznych i ludzkich potrzebnych do ich realizacji - praca z pojazdami typu śmieciarka, bramowiec, hakowiec
  • Ewidencja, rozliczanie i kontrola czasu pracy kierowców i ładowaczy
  • Prowadzenie dokumentacji potwierdzającej wykonanie usług i użytkowania sprzętu
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Sumienność, przedsiębiorczość, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość realizacji ambitnych zadań w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Rozwój zawodowy, w tym szkolenia finansowane przez pracodawcę
  • Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych, w tym m.in. bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, dopłaty do wypoczynku, świadczenia świąteczne

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Grupa Eneris

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.