Więcej  ›
06.05.2024 06 maja 2024

Starszy Prawnik

Pracodawca: Grupa Eneris Numer referencyjny: 27042023 Data publikacji: 27 kwietnia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie prawne dla Działów biznesowych spółek z Grupy ENERIS ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Energetyki
  • Doradztwo prawne w sprawach z zakresu prawa energetycznego, prawa ochrony środowiska, prawa administracyjnego, a także w kwestiach korporacyjnych, prawa kontraktowego oraz innych zagadnień związanych z bieżącą działalnością spółek z Grupy
  • Reprezentowanie spółek z Grupy w postępowaniach administracyjnych

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Uprawnienia Radcy Prawnego/Adwokata albo rozpoczęta aplikacja zawodowa (II lub III rok)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień prawa energetycznego, w tym w zakresie odnawialnych źródeł, a także zagadnień środowiskowych i prawa kontraktów
  • Komunikatywności oraz umiejętności współpracy
  • Samodzielności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków służbowych, dobra organizacja pracy, w szczególności umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego, poziom C1

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia przedświąteczne, dopłaty do wypoczynku dla Pracowników i ich dzieci

Grupa Eneris

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.