Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Menedżer w kontraktach - branża usług komunalnych i budowlanych

Pracodawca: Grupa Park-M Numer referencyjny: 196457 Data publikacji: 25 marca 2024 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska, Planowanie przestrzenne

Opis stanowiska

Twoje Codzienne Zadania i Odpowiedzialności:

  • Kierowanie i bezpośredni nadzór nad przydzielonymi projektami zgodnie z wymogami kontraktu, harmonogramem, budżetem oraz dokumentacją techniczną
  • Kontrola nad terminowością oraz jakością realizowanych projektów.
  • Zarządzanie budżetem oraz rentownością kontraktów
  • Sporządzanie protokołów odbioru, protokołów finansowych oraz wszystkich niezbędnych not do fakturowania oraz rozliczania wykonanych prac.
  • Optymalna organizacja prac przydzielonych brygad jak również przydzielonego sprzętu.
  • Zapewnienie realizacji prac zgodnie z przepisami BHP i P.POŻ
  • Nawiązywanie oraz budowanie trwałych relacji ze zleceniodawcami/klientami
  • Raportowanie zaawansowania robót i budżetu.

Wymagania

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowanie ogrodnicze, techniczne, zarządzanie
  •  Co najmniej 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu kontraktów z branży usług lub podobnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, delegowanie zadań, motywowanie itp.
  • Doświadczenie w kontraktach dotyczących zamówień publicznych
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów
  • Umiejętność budżetowania
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Gotowość do podróży służbowych, głównie południowa i centralna Polska
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Nasza Oferta:

  • Kontrakt B2B – pierwszy możliwy od razu na rok
  • Wynagrodzenie 8000 - 11000 zł netto plus VAT, zależne od doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę w wymagającym środowisku, które stawia na rozwój, innowacje i ciągłe doskonalenie.
  • Możliwość pracy nad projektami, które mają realny wpływ na poprawę jakości życia w naszym społeczeństwie.
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi, które wspierają efektywność pracy.
  • Samochód służbowy, telefon, laptop i dodatkowy monitor, a także dostęp do wybranych programów szkoleniowych, które wspierają Twój rozwój zawodowy.
  • Pakiet benefitów – ubezpieczenie i opieka medyczna

Grupa Park-M

Jesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, sprzedażą roślin a także obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom i szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych.