Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Kierownik składowiska odpadów

Pracodawca: Grupa PCC Numer referencyjny: Nr ref.:KS/E/2021 Data publikacji: 22 grudnia 2021 Lokalizacja: Brzeg Dolny - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (3 m-ce czas próbny, kolejna umowa na czas określony ) Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Składowanie, utylizacja
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłową eksloatacją składowiska odpadów przemysłowych w Grupie PCC
  • Organizacja pracy i zarządzanie instalacją przetwarzania odpadów
  • Zarządzanie pracownikami, w tym organizacja ich pracy, rozliczanie czasu pracy, wyposażanie w niezbędne środki ochronne itp. oraz zgłaszanie zapotrzebowania w zakresie zasobów ludzkich
  • Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem instalacji pod względem przepisów BHP i ppoż.
  • Zarządzanie składowiskiem odpadów w zakresie wszelkich aspektów dotyczących funkcjonowania obiektu
  • Nadzór nad prowadzeniem i realizacją wszystkich obowiązków formalno – prawnych wynikających z obowiązujących przepisów prawa i otrzymanych decyzji i pozwoleń
  • Nadzór nad prowadzeniem monitoringu składowiska
  • Nadzór nad zgodnością przyjmowanych odpadów z informacjami zawartymi w podstawowej charakterystyce odpadów
  • Aktywny udział w kontrolach przeprowadzanych przez upoważnione instytucje
  • Analiza wyników finansowych przydzielonego centrum kosztowego pod kątem terminowości realizacji, optymalnego osiągnięcia zamierzonych wskaźników, racjonalnego gospodarowania materiałami, wyposażeniem technicznym i zasobami ludzkimi, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji
  • Sprawozdawczość do zarządu i do uprawnionych instytucji w zakresie danych dotyczących składowanych odpadów oraz innych procesów zachodzących na obiekcie
  • Realizacja zadań wynikająca z Pozwolenia Zintegrowanego oraz Instrukcji prowadzenia składowisk

Wymagania

  • świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami- zgodnie z ustawą o odpadach
  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w tym zarządzania zespołem
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy własnej oraz swojego zespołu
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresujących

Oferujemy

  • umowę o pracę w największej na Dolnym Śląsku Grupie z branży chemicznej
  • samodzielność na stanowisku oraz możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki profesjonalnym szkoleniom
  • pakiet socjalny (szkolenia, kursy, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Grupa PCC

PCC Rokita jako podmiot dominujący, tworzy Grupę Kapitałową, w której skład wchodzi kilkanaście spółek operujących głównie w branży chemicznej i usługowej.PCC Rokita dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie produktów chemicznych do wielu zastosowań i aplikacji przemysłowych.
Główne grupy produktów wytwarzanych w ramach kilku jednostek biznesowych Spółki to: chlor i alkalia, poliole, oraz pochodne naftalenu i fosforu.Przez ponad 70 lat działalności, PCC Rokita SA efektywnie działając na rynku, stała się godnym zaufania producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów i formulacji chemicznych, które są z powodzeniem wykorzystywane w wielu gałęziach i branżach przemysłowych, takich jak np. tworzywa sztuczne, przemysł kosmetyczny, budowlany, tekstylny i wiele innych.
Branżowym inwestorem PCC Rokita SA jest niemiecka firma PCC SE, która działa na międzynarodowych rynkach surowców chemicznych, transportu, energii, węgla, koksu, paliw, tworzyw sztucznych i metalurgii. PCC SE zatrudnia ponad 3,2 tys. pracowników, skupia w swoich strukturach 80 spółek działających w 40 lokalizacjach umieszczonych w 17 krajach świata.