Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Menedżer Wydziału Tworzyw Sztucznych

Pracodawca: Grupa Rawlplug Numer referencyjny: 116312 Data publikacji: 20 maja 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria materiałowa
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP w podległym obszarze,
  • Zarządzanie, organizacja i nadzór procesów produkcji oraz procesów planowania na Wydziale Tworzyw Sztucznych,
  • Zarządzanie podległym personelem (delegowanie, rozliczanie, motywowanie),
  • Organizowanie i koordynacja pracy podległego zespołu w zakresie nadzoru nad obecnością i czasem pracy pracowników,
  • Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych, realizacja harmonogramu produkcji,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań,
  • Kontrola jakości oraz optymalizacja procesów produkcji,
  • Udział w przygotowaniu oraz zarządzanie budżetem produkcyjnym,
  • Monitorowanie budżetów realizowanych zadań, monitorowanie wskaźników efektywności i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w ramach firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zarządzaniu produkcją (mile widziane w przetwórstwie tworzyw sztucznych),
  • Doświadczenie w kierowaniu kilkudziesięciu osobowym zespołem produkcyjnym,
  • Wiedza z zakresu zarządzania produkcją, poparta doświadczeniem,
  • Znajomość procesu wtrysku (mile widziana),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników,
  • Umiejętność optymalizacji kosztów i procesów produkcyjnych,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Nastawienie na realizację zadań i wyznaczonych celów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę,
  • Zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży,
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • Możliwość rozwoju kompetencji menedżerskich,
  • Partnerskie podejście do współpracy,
  • Wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Wieloskładnikowy system wynagradzania,
  • Możliwość prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia grupowego.

Grupa Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com