Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Grupa Tree Numer referencyjny: Specjalista ds. ochrony środowiska Data publikacji: 18 października 2017 Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Gleba i ziemia: Oczyszczanie gleby, remediacja

Opis stanowiska

Poszukujemy energicznej osoby chętnej do pracy w młodym i dynamicznym zespole na stanowisku: specjalista ds. ochrony środowiska.

Zakres obowiązków:

  • uzyskiwanie decyzji środowiskowych,
  • rozliczanie opłat za korzystanie ze środowiska,
  • prowadzenie ewidencji odpadów i nadzór nad KPO,
  • nadzór nad procesami w firmie pod kątem spełnienia wymagań POŚ,
  • remediacja,
  • prowadzenie ewidencji odpadów.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku ochrona środowiska,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość certyfikacji BREEAM, LEED,
  • znajomość ustaw środowiskowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Inne informacje

Więcej informacji pod nr tel. 22 757 40 03

Grupa Tree

Grupa Tree – Rozbiórki i wyburzenia, kruszenie betonu oraz roboty ziemne