Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Konstruktor / Statyk - budownictwo modułowe

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 62520 Data publikacji: 23 kwietnia 2021 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie projektów wykonawczych i warsztatowych, m.in. konstrukcji stalowych, balustrad, schodów
  • Wsparcie konstruktora-statyka w opracowaniu obliczeń statycznych i detali konstrukcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów projektowych
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych w powierzonym zakresie

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego (odpowiednio – budowlanego/konstrukcyjnego), preferowane wyższe
  • Umiejętności obsługi programu AutoCAD, mile widziana znajomość innych programów oprogramowania Autodesk Revit i/lub AGAcad
  • Znajomości programów 3D do projektowania konstrukcji stalowych
  • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego, znajomość język norweskiego, szwedzkiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Advance Steel i Revit

Oferujemy

Warunki pracy:

  • Miejsce wykonywania obowiązków - oddział w Białystoku, ul. Hetmańska 92
  • W razie potrzeby sporadyczne wyjazdy do fabryki w Bielsku Podlaskim (transport zapewniony przez firmę)
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia
  • Szersza oferta w informacji poniżej

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep