Więcej  ›
11.05.2024 11 maja 2024

Asystent/ka Kierownika budowy

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 117785 Data publikacji: 01 marca 2023 Lokalizacja: Nowe Czarnowo - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z budową,
  • wsparcie Kierownika budowy w działaniach dotyczących inwestycji,
  • kontrola terminowości dostaw materiałów i urządzeń budowlanych,
  • udział w spotkaniach międzybranżowych,
  • realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego,
  • statusu studenta ostatnich lat studiów kierunku budownictwo lub pokrewne (mile widziane),
  • prawa jazdy kategorii B,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • samodzielności,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • inicjatywy w działaniu,
  • dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • możliwość awansu,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN to lider na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych. W jej skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.