Więcej  ›
16.05.2024 16 maja 2024

Kierownik Działu BHP i Ochrony Środowiska

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 123306 Data publikacji: 24 marca 2023 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP, Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • opracowywanie, wdrażanie i weryfikowanie wewnętrznych procedur, regulaminów i instrukcji zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
  • kontrola warunków pracy i nadzór nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur w zakresie BHP i OŚ,
  • koordynowanie procesu postępowań powypadkowych, raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • opracowywanie oceny ryzyka zawodowego,
  • podejmowanie wszelkich działań prewencyjnych, ewidencyjnych oraz naprawczych wynikających z obowiązującego prawa oraz uregulowań wewnętrznych organizacji,
  • uczestnictwo w audytach bezpieczeństwa i kontrolach zewnętrznych,
  • sporządzanie okresowych analiz i wskaźników BHP i OŚ w firmie,
  • wykonywanie sprawozdawczości i ewidencji dotyczących odpadów wytworzonych w zakładzie pracy,
  • koordynacja działań związanych z ciągłym doskonaleniem ZSZ,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o kierunku lub specjalności w zakresie BHP​,
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości aktualnych przepisów dotyczących BHP i OŚ oraz prawa pracy,
  • biegłej znajomości regulacji prawnych z zakresu BHP i OŚ oraz umiejętności stosowania ich w praktyce,
  • umiejętności wspierania i kierowania zespołem, inicjatywy w działaniu,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN to lider na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych. W jej skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.