Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Projektant ds. rurociągów

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 194341 Data publikacji: 15 marca 2024 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Melioracje i urządzenia wodne
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • opracowywanie dokumentacji projektowej, w tym rysunków technicznych, specyfikacji i raportów,
  • przygotowanie i sprawdzanie rysunków izometrycznych rurociągów i rysunków 3D instalacji,
  • projektowanie dokumentacji warsztatowej dla prefabrykacji,
  • sporządzanie specyfikacji technicznych na potrzeby postępowań zakupowych,
  • udział w spotkaniach projektowych, koordynacja międzybranżowa,
  • współpraca z zespołem projektowym, działem zakupów i pozostałymi działami zaangażowanymi w realizację inwestycji,
  • kontakt z podmiotami zewnętrznymi w zakresie technologii i rozwiązań technicznych,
  • wsparcie merytoryczne innych działów w obszarze bieżących i przyszłych projektów.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane kierunki: inżynieria mechaniczna, inżynieria materiałowa, inżynieria przemysłowa,
  • doświadczenia w projektowaniu systemów orurowania, preferowane w branży przemysłowej lub energetycznej,
  • znajomości technologii orurowania i materiałoznawstwa,
  • znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania schematów P&ID,
  • znajomości programów MS Office, AutoCad Plant 3D, SolidWorks, Inventor,
  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną,
  • samodzielności i terminowości w realizacji zadań,
  • prawa jazdy kat. B, gotowości do wyjazdów służbowych – sporadyczne wizje lokalne.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej,
  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • ubezpieczenie grupowe.

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN to lider na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych. W jej skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.