Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Account Manager - Handel uprawnieniami do emisji CO2

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1097966 Data publikacji: 13 listopada 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż, Marketing, PR, komunikacja
Energia: Ropa, gaz i węgiel

Opis stanowiska

Nasz Klient, międzynarodowa organizacja brokerska handlująca uprawnieniami do emisji CO2 i jedna z najbardziej doświadczonych firm w handlu emisjami w Europie Środkowej, poszukuje Account Managera do biura w Warszawie.

Obowiązki:
  • Przeprowadzanie transakcji handlu emisjami CO2
  • Negocjowanie ofert przez telefon i podczas spotkań
  • Rozumienie potrzeb swoich klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z kierownictwem wyższego szczebla
  • Pomóc swoim klientom zrozumieć rynek handlu CO2
  • Budowanie marki Klienta na rynku polskim (konferencje, relacje PR i media)

Wymagania

  • 1 – 3 lata doświadczenia w sprzedaży i usługach
  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży
  • Kreatywność i ambicja
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność budowania relacji
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Wyższe wykształcenie w obszarze ekonomii, finansów lub administracji biznesowej

Oferujemy

Korzyści:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Szansa na zostanie ekspertem rynku CO2, dzięki znakomitym szkoleniom w zakresie handlu uprawnieniami do emisji, sektora energetycznego i sprzedaży
  • Stymulujące, międzynarodowe środowisko pracy z nowoczesną technologią
  • Długoterminowa oferta z możliwościami podróży służbowych

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.