Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Dyrektor Działu Fotowoltaiki

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1117595 Data publikacji: 20 lutego 2019 Lokalizacja: Polska Centralna - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku infrastruktury energetycznej. Organizacja zajmuje się budową infrastruktury, utrzymaniem oraz dostarczaniem usług. W związku z ciągłym rozwojem i powiększającym się portfelem inwestycji poszukuje osoby na stanowisko Dyrektora Działu PV.

Dyrektor działu będzie zajmował się koordynacją pracy Kierowników Budowy (Managerów Projektów), negocjatorów, Inżynierów, Projektantów. Będzie zaangażowany w negocjacje dotyczące przystąpienia do przyłączenia farm PV do sieci energetycznej. W zakresie negocjacji istotne również będą przede wszystkim rozmowy z dostawcami paneli fotowoltaicznych oraz konstrukcji stalowych niezbędnych do realizacji inwestycji. Istotne będzie również utrzymywanie relacji z kontrahentami zainteresowanymi kupnem inwestycji.

Wymagania

Odpowiedni kandydat musi posiadać doświadczenie w zarządzania inwestycjami z zakresu budowy farm PV. Dodatkowo odpowiedni kandydat musi znać przepisy regulujące działalność dotyczące OZE oraz być na bieżąco z aukcjami.

Oferujemy

Klient oferuje objęcie prestiżowego stanowiska w firmie i możliwość prowadzenia bardzo rozwojowej części biznesu. Do stanowiska, oprócz innych niezbędnych narzędzi, przynależy samochód służbowy i roczny bonus uzależniony od realizacji celów osobistych oraz funkcjonowania organizacji.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.