Więcej  ›
16.05.2024 16 maja 2024

Kierownik Jakości i BHP oraz OŚ

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1117493 Data publikacji: 22 stycznia 2019 Lokalizacja: Okolice Gliwic - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

Quality Manager/ QHSE Manager / Kierownik Jakości/ Kierownik BHP / EHS Manager / HSE

Obecnie dla naszego Klienta- międzynarodowej organizacji specjalizującej się w produkcji chemii gospodarczej zlokalizowanej w okolicach Gliwic poszukujemy Kandydata na stanowisko Kierownika Jakości i BHP&OŚ (QHSE)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
  • Zarządzanie obszarami jakości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska na terenie całego zakładu produkcyjnego
  • Organizacja i nadzór audytów zarówno zewnętrznym jak i wewnętrznych
  • Wdrażanie systemów zarządzania jakością
  • Dbałość o przestrzeganie prawa w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • Przeprowadzanie szkoleń wśród pracowników z zakresu BHP oraz Ochrony Środowiska
  • Ciągłe doskonalenie w obszarze jakości produkcji
  • Zarządzanie zespołem pracowników (ok. 13 osób)

Wymagania

Idealny Kandydat posiada:
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, chemiczno-techniczne lub pokrewne
  • Znajomość przepisów prawnych odnoście BHP i ochrony środowiska
  • Znajomość systemów zarządzania
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Bogaty pakiet socjalny- Multisport, prywatna opieka medyczna, „wczasy pod gruszą”, rehabilitacja
  • Dopłaty do posiłków
  • Pracę w organizacji, której największą wartością jest bezpieczeństwo pracowników

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.