Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Packaging Manager

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1098050 Data publikacji: 15 listopada 2017 Lokalizacja: Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria materiałowa

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG zlokalizowanej w okolicach Opola, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Packaging Team Leader.

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie pracy zespołu specjalistów/technologów opakowań
  • zarządzanie projektami związanymi z wdrażaniem i rozwojem istniejących komponentów opakowaniowych
  • udział i zapewnienie wsparcia w projektach międzynarodowych
  • testowanie i analizowanie opakowań pod kątem optymalizacji
  • zarządzanie danymi dotyczącymi komponentów opakowaniowych w systemie SAP

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać:
  • wykształcenie wyższe techniczne związane z komponentami opakowaniowymi lub zarządzaniem projektami
  • min. 2–letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność budowania relacji w zespole

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie nasz klient oferuje stabilną i atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie o zasięgu globalnym, szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych i wszystkie narzędzia do pracy.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.